Aktualitātes

Noskaidroti Līderu programmas dalībnieki!

Divās atlases kārtās - pēc pieteikumu iesūtīšanas un klātienes intervijām 14. un 16. novembrī  - tika vērtēti 90 jaunieši, kas šogad pieteikuši dalību Līderu programmai. Ar prieku varam paziņot, ka Līderu programmas trešā gada sastāvs pēc garām diskusijām un vērtējumu apkopošanas ir noskaidrots - šogad programmā piedalīsies 14 vidusskolēni no 13 Latvijas skolām.

Līderu programmas dalībnieku saraksts

Žūrijas sastāvā un dalībnieku izvērtēšanas procesā piedalījas Līderu programmas mentori - Guntars KokorevičsClean RMārtiņš BičevskisLatvijas Komercbanku asociācija, Mārcis AuziņšLatvijas Universitāte, Edgars Kots, Dienas mediji, Irīna Pīgozne, kā arī JA Latvija valdes priekšsēdētājs Jānis Krievāns un programmu direktore Inga Bolmane. 

Katram dalībniekam programmas laikā tiks piešķirts mentors - Latvijā zināms un veiksmīgs uzņēmējs, politiķis vai viedokļu līderis, kas ar savu pieredzi iedvesmos un iedrošinās jauniešus īstenot savu līdera talantu. Savukārt, sadarbībā ar Rīgas Koučinga skolu, dalībnieki varēs izmantot iespēju apmeklēt personības izaugsmes kouču nodarbības un individuālas tikšanās savu mērķu virzīšanai un projekta uzdevumu veiksmīgai izpildei. 

Programma tiks uzsākta 2017. gada janvāra beigās, kad organizēsim pirmo Līderu programmas meistarklasi.  

Vairāk par Līderu programmu: http://jal.lv/lideruprogramma

KONTAKTPERSONA:
Laura Teivāne
JA Latvija projektu vadītāja
25130098 | laura@jal.lv

 

Pieslēdzieties, lai pievienotu komentāru
        KALENDĀRS 
swedbank.lv

      

© Junior Achievement - Young Enterprise Latvija. Visas tiesības aizsargātas.