Aktualitātes

Aicinām pieteikties lielākajai uzņēmējdarbības iedvesmas konferencei "Uzdrīksties uzvarēt!"

Skolu jaunieši un skolotāji var pieteikt dalību Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) uzņēmējdarbības iedvesmas konferencei "Uzdrīksties uzvarēt!", kas LIAA īstenotā projekta “Inovāciju motivācijas programma” ietvaros 26. oktobrī norisināsies Ķīpsalas izstāžu hallē, Rīgā.

Reģistrācija no plkst. 9.00 līdz 10.15. Konference norisināsies no plkst. 10.30 līdz 17.00.

Konference pulcēs 2500 dalībnieku no visas Latvijas, un tās laikā skolēniem būs iespēja iedvesmoties no Latvijā spilgtākajiem uzņēmējiem un personībām, lai uzdrošinātos izmēģināt spēkus uzņēmējdarbībā vai jebkura cita sava sapņa īstenošanā.

PROGRAMMA

“Apzināti šo pasākumu veidojam par gada notikumu Latvijas skolēniem, lai iedrošinātu viņus izvirzīt augstus mērķus un neapstāties ceļā uz to sasniegšanu. Priecājamies, ka šādu notikumu jaunieši ir atzinuši par nepieciešamu un katru gadu arī savā rudens brīvlaikā ir gatavi piecelties agrāk un doties uz Ķīpsalu. Aktīvākās skolas organizē autobusus no dažādām Latvijas vietām, lai varētu saviem skolēniem nodrošināt šādu pieredzi un paplašinātu redzesloku. Tai skolēnu daļai, kas sapņo par savu uzņēmumu, pasākums ar dažādiem uzņēmēju pieredzes stāstiem ļaus apjaust veidus un iespējas, kā savus sapņus pārvērst realitātē. Ceram, ka pirmo sava uzņēmuma pieredzi viņi gūs, darbojoties mūsu Skolēnu mācību uzņēmumu (SMU) programmas ietvaros,” stāsta JA Latvija vadītājs Jānis Krievāns.

Konferencē uzstāsies finanšu ministre Dana Reizniece-Ozola, uzņēmēji Dāvis Siksnāns (Printful), Edgars Rozenvalds (Wood religion), Ģirts Ozoliņš (Erica Synths), Normunds Bergs (SAF tehnika), reklāmas guru Andris Rubīns (DDB), LMT viceprezidents Ingmārs Pūķis, piedzīvojumu meklētājs Kārlis Bardelis (Bored of Borders), kā arī Latvijas veiksmīgākie skolēnu mācību uzņēmumi.

Šī gada konferencei cauri vīsies grafiti tēma, kas simbolizē cīņu, nepadošanos, ambīcijas, ticību saviem spēkiem un ilgus gadu desmitus simbolizējusi jaunatnes balsi. Starpbrīžos paredzētas dažādas jauniešu vidū populāru mākslinieku performances. Pasākuma moderators — Renārs Zeltiņš.

Konference norisināsies skolēnu rudens brīvlaikā.
Ieeja pasākumā ir bez maksas.

Pasākums tiek īstenots LIAA projekta "Inovāciju motivācijas programma" ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds un Eiropas Savienība. Pasākums tiek rīkots sadarbībā ar Junior Achievement LatviaSwedbank un Latvijas Mobilais Telefons.

Informatīvie atbalstītāji — Diena, Inbox.lv, Draugiem.lv, Tvnet.lv.

 

Atskats uzņēmējdarbības iedvesmas konferencei "Uzdrīksties uzvarēt!" 2016:

Pieslēdzieties, lai pievienotu komentāru
        KALENDĀRS 
swedbank.lv

      

© Junior Achievement - Young Enterprise Latvija. Visas tiesības aizsargātas.