http://miljons.jal.lv/2018/ISCF Latvia 6-04 Preview 034.jpg

Tieši Tev ir iespēja kļūt par JA Latvija Brīvprātīgo kluba biedru!

Viss, kas vajadzīgs, ir Tavs gribasspēks, dzīves pieredze un spēja sadarboties komandā. Ja jūti, ka tas attiecas uz Tevi, tad nāc un iesaisties! Šī mācību gada pirmā tikšanās norisināsies 27. septembrī un tai iespējams pieteikties šeitJa vēlies pievienoties, bet netiec uz pirmo tikšanos, droši to vari darīt, rakstot uz zemāk minēto e-pastu.

Tev būs iespēja apmācīt, konsultēt, iedvesmot un iesaistīt JA Latvija dalībskolu skolēnus mūsu aktivitātēs!

Šajā mācību gadā Brīvprātīgo klubs iesaistīsieties visdažādāko pasākumu organizēšanā - konferences #Uzdrīksties uzvarēt, Skolēnu mācību uzņēmumu (SMU) pasākumu CITS BAZĀRS (ar vairāk kā 500 dalībniekiem), Starptautiskā festivāla (ar vairāk kā 15 dažādu valstu dalībniekiem), semināru, Jauno uzņēmēju dienām u.c.

Darbošanās JA Latvija projektos Tev dos nenovērtējamu pieredzi Tavā turpmākajā karjeras izaugsmē un rekomendācijas no vadošajiem biznesa līderiem visā Latvijā  un, protams, lieliski pavadīts laiks kopā ar saviem domubiedriem un jaunajiem draugiem!

Piesakies Brīvprātīgo klubam, aizpildot Līgumu 2 eksemplāros un Vecāku atļauju, un iesniedz tos mūsu birojā. Sev interesējošos jautājumus vari uzdot, rakstot JA Latvija Brīvprātīgo kluba vadītājai Lindai Volānei uz e-pastu linda@jal.lv 


 
© Junior Achievement - Young Enterprise Latvija. Visas tiesības aizsargātas.