Tieši Tev ir iespēja kļūt par JA Latvija brīvprātīgo kluba biedru!

Viss, kas vajadzīgs, ir Tavs gribasspēks, dzīves pieredze un spēja sadarboties ar Taviem vienaudžiem – skolēniem. Ja jūti, ka tas attiecas uz Tevi, tad nāc un iesaisties! Šī mācību gada pirmā tikšanās jau ir notikusi un Brīvprātīgo klubs ir aktīvi uzsācis savu darbu, taču, ja vēlies pievienoties, droši to vari darīt, rakstot uz zemāk minēto e-pastu!

Tev būs iespēja apmācīt, konsultēt, iedvesmot un iesaistīt JA Latvija dalībskolas skolēnus mūsu aktivitātēs!

Šajā mācību gadā Jūs iesaistīsieties Skolēnu mācību uzņēmumu (SMU) visdažādāko pasākumu organizēšanā - gadatirgu ar vairāk kā 300 dalībniekiem, Starptautiskā festivāla ar vairāk 15 dažādu valstu dalībniekiem, semināru, Nacionālā fināla un daudzu citu pasākumu plānošanā un organizēšanā.

Darbošanās JA Latvija projektos Tev dos nenovērtējamu pieredzi Tavā turpmākajā karjeras izaugsmē un rekomendācijas no vadošajiem biznesa līderiem visā Latvijā, kā papildus, būt JA Latvija kluba biedram ir priekšrocības titula „Gada labākais ekonomikā” iegūšanai, un, protams, lieliski pavadīts laiks kopā ar saviem domubiedriem un jaunajiem draugiem!

Piesakies Brīvprātīgo klubam, aizpildot anketu ŠEIT vai uzdod sev interesējošos jautājumus, rakstot JA Latvija Brīvprātīgo kluba vadītājai Lindai Volānei uz linda.volane@gmail.com.


 
© Junior Achievement - Young Enterprise Latvija. Visas tiesības aizsargātas.